Kuponylotto.pl
LOTTO

Wybierz grę:

Zarejestrowanych użytkowników: 28059

Losowanie lotto: multi, duży, mini lotek

Nasz system zbiera zamówienia codziennie do godziny 19.40 - (czasami wydłużamy ten czas o czym zostaniesz poinformowany/a !!!)

Kupony złożone po tej godzinie zostaną przeniesione na kolejne losowanie.

Jak to wygląda od strony technicznej ?

Aby wygrać, trzeba grać! Każdego dnia, do godziny 19:40 możesz złożyć kupon lotto przez nasz system i jeszcze tego samego dnia weźmie on udział w losowaniu dużego lotka, multi multi czy mini lotka. Jeżeli szczęście się do Ciebie uśmiechnie, jeszcze tego samego dnia możesz zlecić wypłatę wygranych środków na wskazane przez siebie konto bankowe.

Lotto przez Internet to innowacyjny sposób na naprawdę wysokie wygrane - w naszej internetowej kolekturze gracze wygrali już 342864zł! Już teraz możesz wygrać duże pieniądze praktycznie bez wychodzenia z domu! Rejestracja zajmie Ci zaledwie chwilę, a zyskasz dostęp do indywidualnego konta, umożliwiającego typowanie szczęśliwych numerków o każdej porze dnia.

Pokażmy to na przykładzie poniedziałku:

Multi Multi - zamówienia są zbierane do godziny 19.40. Po tej godzinie wszystkie kupony są obstawiane, a wszystkie nowe zakłady zawarte po godzinie 19.40 przenoszone są na losowanie wtorkowe na 21.40. I tak każdego dnia !

Kupon który został zakupiony na więcej losowań - zawsze pierwszym losowaniem jest 21.40. Nawet gdy kupisz kupon rano to kupon i tak zostanie nadany na losowanie o 21.40. Jeśłi kupon jest na 2 losowania to najpierw weźmie udział w losowaniu o 21.40 a później przejdzie na losowanie kolejnego dnia na 14.00

Lotto - zamówienia są zbierane przez cały poniedziałek i wtorek do godziny 19.40 Po tej godzinie wszystkie kupony z 2 dni są obstawiane, a ich status w panelu gracza zmienia się na wysłany. Gry obstawione po godzinie 19.40 przenoszone są na losowanie czwartkowe.

Mini Lotto- zamówienia są zbierane do godziny 19.40. Po tej godzinie wszystkie kupony są obstawiane, a wszystkie nowe zakłady zawarte po godzinie 19.40 przenoszone są na losowanie wtorkowe na 21.40. I tak od poniedziałku do soboty! Kupony z niedzieli biorą udział w poniedziałkowym losowaniu.

Pytania o lotto
Polskie loterie
Pomoc dotycząca kuponów
Gwarancja dobrej zabawy
ODWIEDŹ NAS NA
facebook
TYLKO U NAS
WYSOKIE WYGRANE
ZAGRAJ O NAJWYŻSZĄ
WYGRANĄ !

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z megakumulacjami, podaj swój adres E-mail

przypomnienie hasła

Zarejestruj się
INFORMACJE 2 i tu info o konieczności zapłaty

Wyślij bez logowania
19847