Kuponylotto.pl
LOTTO

Wybierz grę:

Zarejestrowanych użytkowników: 28059

O serwisie Kupony Lotto

Szanowni Użytkownicy!

Wszyscy lubimy wygrywać i od dawna wiadomo: „żeby wygrać, trzeba grać”. Pomyślmy co zrobimy, gdy zostaniemy Lottomilionerami? Wystarczy, że zagracie w lotto przez internet i obstawicie swoje szczęśliwe liczby za pośrednictwem naszego serwisu kuponylotto.pl, a my zrobimy resztę za Was. Gra to wielkie emocje, a te smakują najlepiej w szybkiej i sprawnej oprawie, którą świadczy nasz serwis.

Marka Lotto cieszy się w Polsce wyjątkowo dużą popularnością, a Organizator gier liczbowych czyli Totalizator Sportowy Sp. z o.o. (TS). ze szczególną dbałością odnosi się do swoich Klientów.

Nasza firma, Blue-Point Media Sp. z o.o właśnie z myślą o Was stworzyła specjalny serwis gry w lotto przez internet kuponylotto.pl umożliwiający udział w grach liczbowych i kumulacyjnych Lotto. Im więcej osób zagra w lotto, tym większa będzie pula na wygrane. Po losowaniu pieniądze z puli przeznaczonej na wygrane TS dzieli pomiędzy zwycięzców, którzy trafnie wytypowali liczby Lotto.

Nasz serwis przyciąga Użytkowników nową, atrakcyjną formułą. Na stronie kuponylotto.pl czeka na Was nasz personel, który od stycznia 2013r. profesjonalnie zajmuje się reprezentowaniem Użytkowników w rozbijaniu systemu lotka.

Aby powiększyć swój budżet, zapewnić bezpieczeństwo transakcji a przy tym zaoszczędzić czas graj w lotto online:

- nie musicie być na terytorium Rzeczypospolitej, gdzie znajdują się stacjonarne kolektury Totolotka - u nas grasz w lotto przez internet !

- nie chodzicie do kolektury TS, by wysłać swoje typowania i opłacić kupon - dzięki lotto online zagrasz bez wychodzenia z domu !
- nie chodzicie do kolektury lub Oddziału TS, by odebrać wygrane!
- nie sprawdzacie nawet, jak wysokie są Wasze wygrane – zrobimy to za Was!

Serwis kuponylotto.pl umożliwia wzięcie udziału w słynnej loterii pieniężnej w systemie on-line. Zamówienia przyjmowane są do godziny 19:40. Po tej godzienie wszystkie kupony trafiają do lottomatu i biorą udział w losowaniu lotto. Nie bójcie się spełniać swoich marzeń. Jeśli macie pytania, nie czekajcie i skontaktujcie się z nami:

kuponylotto.pl

Zakładka regulamin

W celu zapoznania się z zasadami działania naszego systemu zapraszamy na stronę internetową kuponylotto.pl do zakładki Regulamin.Pytania o lotto
Polskie loterie
Pomoc dotycząca kuponów
Gwarancja dobrej zabawy
ODWIEDŹ NAS NA
facebook
TYLKO U NAS
WYSOKIE WYGRANE
ZAGRAJ O NAJWYŻSZĄ
WYGRANĄ !

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z megakumulacjami, podaj swój adres E-mail

przypomnienie hasła

Zarejestruj się
INFORMACJE 2 i tu info o konieczności zapłaty

Wyślij bez logowania
19847