Jak wygrać w lotto

 

Każdy się zastanawia jak wygrać w lotto !

Raczej nie ma człowieka, który nie marzyłby o „6” w lotto. Co pewien czas świat elektryzuje informacja o nowej rekordowej wygranej. Każdy z nas myśli o tym, by wygrać tyle pieniędzy, żeby do końca życia już nic nie robić. Jednak mało kto wie, że szansa na „6” wynosi nawet 1 do 14 milionów. Jednak to nie odstrasza kolejnych amatorów tej gry.

Im bardziej lotto staje się popularne, tym więcej nowych teorii, które mają zapewnić gwarantowaną wygraną. Poszczególne firmy proponują swoje poradniki  i zaręczają, że dzięki ich poradom, szansa na szczęśliwy kupon znacznie rośnie. Ci, którzy nie chcą ufać tylko swojej intuicji, mogą skorzystać także z innych systemów, które znacznie zwiększają szansę na sukces.

Pamiętając o tym, że lotto to także nałóg, musimy zachować zdrowy rozsądek i opracować swój własny system. Dla niektórych będą to ulubione liczby. Często są to numery telefonów, daty urodzin, ważnych rocznic lub też przeróżne kombinacje ulubionych liczb.

Skoro wierzymy, że wygramy, jeśli wytypujemy bliski nam zestaw liczb, jesteśmy zmuszeni uczestniczyć w każdym losowaniu. Co by się stało, gdyby szczęśliwe numery padły, a my nie wzięlibyśmy udziału w grze? Taka szansa zdarza się przecież bardzo rzadko.

Popularną metodą jest także gra grupowa. Jest ona jednak opłacalna jedynie wtedy, gdy szansa na wygraną jest duża, co zdarza się w przypadku niektórych losowań. Jednakże w zespole siła.

Najpopularniejszą metodą na uzyskanie odpowiedzi jak wygrać w lotto jest jednak śledzenie statystyk i dokonywanie zakupu różnego rodzaju poradników. Bez wątpienia na polskim rynku jest ich dość sporo, najlepszy jest oczywiście Multi Multi.  Natomiast rachunek prawdopodobieństwa polega na analizowaniu wygranych numerów i częstotliwości z jaką okazywały się być szczęśliwe. Wylicza się z tego procent i na tej podstawie można określić, z jakim prawdopodobieństwem pojawi się znów ta sama liczba.

Metoda nie daje oczywiście 100% sukcesu, ale pozwala zwiększyć szanse na zwycięstwo. Oczywiście, jeśli znamy się trochę na matematyce i sprawnie potrafimy posługiwać się tą metodą liczenia.

Kolejną też taktyką jest lotto online, które pozwala w dowolnej chwili obstawić swoje liczby, zatem watro grać w lotto przez Internet.

 

427298zł
Nasi gracze wygrali już
14790zł
Najwyższa wygrana
553 (graczy)
Aktualne losowanie

przypomnienie hasła

Zarejestruj się
INFORMACJE 2 i tu info o konieczności zapłaty

Wyślij bez logowania
19847